CNC metalo plazminis pjovimas

Mes siūlome Metalo pjovimas plazma paslaugas pagal užsakymą – kokybišką darbą, greitą aptarnavimą ir priimtinas kainas. Siūlome paslaugas, atitinkančias jūsų unikalius reikalavimus. Ar tai būtų standartinis lakštas ar lakštas iš nerūdijančio plieno ar aliuminio – storio nuo 3mm iki 20 mm.

CNC metalo plazminis pjovimas

Kokybiškas darbas -Mūsų įsipareigojimas kokybei ir skubiam darbų įvykdymui yra svarbiausias prioritetas.

Figūrinis metalo pjovimas – Teikiame metalo lakštų pjovimo paslaugą plazminio pjovimo staklėmis. Tai našus, nebrangus ir tikslus būdas apdirbti plieną. Gali būti pjaunamos visos elektrai laidžios medžiagos. Pjovimas plazma naudojamas įvairioms paskirtims – nuo nedidelių mėgėjiškų pjūvių iki plataus masto industrinių gaminių.

Ruošiame tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir detalės, kitos įvairios konstrukcijos… Kadangi naudojamas aukštos kokybės plazmos šaltinis, pjovimo įrenginys valdomas programiškai, mūsų specialistai atsakingai ir laiku išpjaus norimas detales aukštu matmenų tikslumu.

Gamybos terminai priklauso nuo užsakymo apimties, tačiau darbus stengiamės atlikti skubiai, vidutinis terminas 2-3 darbo dienos arba pagal susitarimą.

Metalo pjovimas plazma ► Techninės galimybės:

Metalo pjovimas plazma Įmonės misija ir siekis – veikti greitai ir lanksčiai, stengiantis iš anksto numatyti klientų poreikius siekiant aukščiausios metalo pjovimo paslaugų kokybės.

Lakštinio metalo pjovimas.
Nerūdijančio plieno pjovimas plazma.
Metalo lakštų pjovimas plazma.
Meninis ir figūrinis metalo pjovimas plazma.
Aliuminio pjovimas plazma.