Jūsų verslas su mumis

Jūsų verslas su Vaido Laiptais

Bendradarbiavimas
Prieš tai, kai mes pasikalbėsime apie bendradarbiavimą komandoje, susipažinkite su griežtais, bet teisingais faktais apie bendro verslo vystymą ir galimybes dirbti komandoje.

Kas gali tapti verslo partneriu

Jei jus dirbate statybos kompanijoje, kuri stato namus, jus galite savo kompanijai pasiūlyti laiptu matavimo ir montavimo paslaugas. Nėra apribojimu ar specialiu reikalavimu jūsų profesionalumui, specialybei bei išsilavinimui. Partneriais gali tapti visi norintis turėti savo verslą.

Gaminame laiptu karkasus, medines laiptu pakopas ir netik….

Jums, kaip mūsų partneriui, didmeninėmis kainomis gaminsime metalinius laiptų karkasus, medines laiptu pakopas (uosis, ąžuolas), medinius porankius, turėklus, stiklo gaminius, metalinius plazma pjautus porankius.

MOKYMAI

Apmokysime laiptus išsimatuoti, juos projektuoti ir montuoti, bei dirbti su visomis medžiagomis. Atskleisime ir kitas paslaptis laiptu projektavime, bei montavime. Kol išmoksite laiptus išsimatuoti, juos projektuoti ir montuoti, visuose etapu procesuose, kol įgysite patirties, jums padės, mūsų kompanijos specialistas.

Jūsų verslas kitose šalyse

Gaminame laiptus ir jų konstrukcijas ir eksportuojame  kitas šalis. Turime patirties su Švedija, Norvegija, Vokietija ir Olandija. Jei jus gyvenate vienoje iš Europos sąjungos valstybinu ir norite turėti savo verslą laiptu projektavime ir montavime, mes jums padėsime.

Noriu tapti partneriu