Mediniai laiptai AR?2022-04-22T08:13:21+00:00

Mediniai laiptai AR? Kokius laiptus pasirinkti?

Mediniai laiptai ar metaliniai laiptai, sukti ar tiesus? Žinoma, kad yra sunku apsispręsti, o ypač sunku apsispręsti, kai trūksta žinių ir yra būtini profesionalus patarimai.

Kreipkitės į mus dėl naujų vidaus laiptų ir mes kartu aptarsime kokie laiptai jums tiktu prie vidaus interjero, kartu pamatysime, kaip sutaupyti erdvės, koks dizainas jums tiktu – tiesus laiptai, U formos laiptai ar norėsite specialiai jums sukurtų laiptų? Taip pat kartu nuspręsime iš kokios medžiagos laiptus gaminsime iš uosio ar ąžuolo? Kokie bus turėklai, mediniai, metaliniai ar grūdinto stiklo turėklai?

Mediniai laiptai AR? – laiptu spalva ir forma

Kartu nuspręsime, kokia laiptu spalva ir laiptu forma jūsų namui labiau tiktu – moderni „Zig Zag“ laiptu forma ant metalinio balkio ar klasikiniai laiptai su sijomis šonuose? O gal kitos formos? Čia taip pat aptarsime ar laiptai turėtų būti dažomi, ar tik lakuojami, o gal aliejuojami.

Mes jums padėsime apsisprendime visose laiptu detaliu smulkmenų pasirinkimuose, o svarbiausia, mes galime atvykti jums patogiu metu.

Mediniai laiptai AR? – Pagalbos telefonas.

Mums visada galite paskambinti telefonu • +370 65044612
Mūsų profesionalumas ir ilgametė patirtis laiptu gamyboje užtikrina, kad jus gausite tai, ko tikitės.

Laiptų karkasai
Laiptu pakopos
Laiptų turėklai
Laiptų galerija

Naujienas ir patarimai

Skaitykite mūsų paskutines naujienas ir patarimus apie laiptu gamybą, laiptu karkasu konstrukcijas ir laiptu pakopas bei montavimo aktualijas.

Laiptų konstrukcija | metalinės laiptų pakopos ir turėklas

2022-04-19|Atlikti darbai, Vaido laiptai Naujienos|

Šie įskirtinio dizaino metaliniai laiptai ir metalinės laiptų pakopos projektuoti pagal klientės norus. Laiptai pritaikyti mažai erdvei, patekti į [...]

Komentavimas išjungtas įraše Laiptų konstrukcija | metalinės laiptų pakopos ir turėklas

👉 Metalo pjovimas plazma – Kas yra plazminis pjoviklis?

2021-09-22|Metalo pjovimas plazma|

Teikiame metalo lakštų pjovimo "Metalo pjovimas plazma" paslaugas. Tai našus ir nebrangus metalo pjovimo būdas. Pjauname visas elektrai [...]

Komentavimas išjungtas įraše 👉 Metalo pjovimas plazma – Kas yra plazminis pjoviklis?
Go to Top