Mūsų metalo pjovimas plazma paslauga teikiama visoje Lietuvoje. Nesvarbu, ar esate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitoje vietoje, mes pristatysime dalis tiesiai į jūsų nurodytą adresą.

 Kodėl metalo pjovimas plazma

Maži eksploataciniai reikalavimai – dar vienas svarbus veiksnys, leidžiantis sumažinti paslaugų kainas. Plazmos pjaustytuvai darbui naudoja suspaustą orą ir elektrą. Tai reiškia, kad nėra brangios įrangos, reikalingos kartu su plazminiu pjaustytuvu.

Mažas šilumos suvartojimas – plazmos pjovikliai nukreipia išeinančią plazmos srovę naudojant purkštuką. Tai sutelkia energiją į mažą tašką, o tai reiškia, kad energijos poreikis nėra toks didelis, kad būtų galima atlikti pjūvį.

Gera kokybė – pjovimas plazma suteikia gerą švarų pjovimą, ypač mažo ar vidutinio storio (iki 16 mm), nors jo pjovimo briauna yra didesnė, palyginti su kitais metodais

Daugelis pramonės šakų reikalauja CNC plazmos pjovimo paslaugų tikslumo, kad atitiktų jų reiklius kokybės reikalavimus ir griežtus leistinus nuokrypius. Mūsų pjovimo kokybė atitinka aukštus standartus