Projektuojant laiptus, laiptu apdaila ir laiptų dizainas yra vieni iš svarbiausiu elementų laiptų išvaizdai ir estetikai. Kuriant laiptus, turi būti atsižvelgiama į projektavimo reikalavimus, taip pat į bendrą naudojimą ir dizainą. Yra įvairiu apdailos medžiagų, bet tik tinkamas visų galimų variantų derinys daro laiptus dizaino šedevru.

Laiptu gamyba, laiptu apdaila ir laiptų dizainas!

Laiptu gamyba, laiptu apdaila ir laiptų dizainas!

Kadangi visi mūsų laiptai orientuoti į dizainą ir detales, daugumą mūsų modelių rasite mūsų svetainės kataloge. Funkcionalumas kartu su dizainu – tai aukščiausios klasės laiptų gamyba.

MB „Vaidolaiptai” laiptus mato kaip reprezentacinę skulptūrą ir pastato meno kūrinį. Laiptai turėtų būti kviečiantys, patrauklūs ir įkvepiantys! Ši filosofija reiškia, kad kiekvienas dizainas yra specialiai suplanuotas pagal kliento poreikius ir situaciją ir gaminamas kaip unikalus kurinys. Taigi, jūsų pasirinktas dizainas gali siekti nuo modernių laiptų iki klasikinių laiptų.

Mūsų laiptų dizaineris visada atsižvelgia į visas projekto sąlygas ir bendrą interjero tikslą. Remdamiesi visa jūsų pateikta informacija, mes surasime jūsų poreikius atitinkantį dizaino sprendimą.
Jei ieškote įmonės, kuri sugalvotų visiškai naują ir novatorišką dizaino idėją, siūlome savo dizaino paslaugą arba galimybių studiją. Galimybių studija yra tinkamas elementas interjero dizaineriams ar architektams, kurie linkę suprojektuoti dalykus įgyvendinamumo riboje. MB „Vaidolaiptai” padeda rasti kelią sudėtingoms struktūrinėms ir estetinėms temoms.

 

Žinoma, mūsų klientai taip pat gali rinktis iš daugybės mūsų anksčiau sukurtu laiptų dizainų.
Žemiau rasite mūsų sukurtu laiptų dizainų: