Aukštos kokybės Laiptų Gamyba | Laiptų Projektavimas ir Montavimas už patrauklią kainą.

Laiptų Gamyba
Laiptų Projektavimas
ir Montavimas

Turėdami ilgamete patirtį laiptų projektavime, gamyboje ir montavime, galime Jums suprojektuoti, pagaminti bei sumontuoti tiesius, su vienu ar keliais posūkiais arba suktus laiptus su šiuolaikiniu metaliniu karkasu. Taip pat gaminame krodilo tipo laiptų karkasus

Gaminame ir montuojame tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pagal klientų pageidavimus, įvairiausių dydžių ir formų laiptus.

Projektuodami ir gamindami laiptus, siekiame, kad kiekvienas klientas džiaugtųsi mūsų atliktu darbu kokybe.

Esame čia, kad padėtume jums

Jei negalite apsispręsti? Palikite užklausą dabar ir mes pasiūlysime jums geriausia kainą ir sąlygas jūsų laiptams

Palikti paklausimą

Mūsų komanda Jūsų paslaugoms

Esame savo srities (laiptu gamyboje ir montavime) aukštos kvalifikacijos specialistai su daugiametėmis patirtimis – Mes jūsų paslaugoms.

Vardenis Pavardenis
Vardenis PavardenisLaiptu projektuotojas
Kuriu ir pojektuoju laiptus pagal jūsų individualius užsakymus. Mūsų platus spalvų asortimentas ir gamybos technologijos leidžia jūms kurti ir gaminti patogius, stilingus ir idealiai jūsų interjerui pritaikytus laiptus.
Vaidas Jurgelaitis
Vaidas JurgelaitisĮmonės vadovas
Esu Kauniškis. Gimiau ir augau Kaune. Verslą pradėjau daugiau kaip prieš 10 metų ir šiuo metu laiptus gaminame ir montuojame ne tik Lietuvoje, bet ir kai kuriose užsienio valstybėse.
Aurimas Palubinskas
Aurimas PalubinskasLaiptu surinkėjas
Vis dar nerimaujate dėl sau pasirinktu laiptu kokybės? Jums visiškai nereikia jaudintis dėl šios problemos. Laiptu montavime ir laiptu surinkime dirbu jau daugiau kaip 12 metų

  JUS GALITE ĮSIGYTI DABAR  

Mūsų parduotuvėje

  SUŽINOTI DAUGIAU  

Vaido laiptai DUK