Metalo pjovimas plazma

Teikiame metalo lakštų pjovimo „Metalo pjovimas plazma” paslaugas. Tai našus ir nebrangus metalo pjovimo būdas. Pjauname visas elektrai laidžios metalo medžiagas.

Pjauname tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir detalės, kitos įvairios konstrukcijos…

Kadangi metalo pjovime naudojamas aukštos kokybės plazmos šaltinis, pjovimo įrenginys mūsų specialistų  yra valdomas programiškai, kurie atsakingai ir laiku išpjaus norimas detales aukštu matmenų tikslumu.

Metalo pjovimas plazma – Kas yra plazminis pjoviklis?

Plazmos pjaustytuvas yra vienas iš įdomiausių ir galingiausių įrankių, sukurtų XX a. Naudojant pagrindinius fizikos principus, plazminis pjoviklis atlieka beveik magiškus rezultatus. Jis naudojamas iškirpti metalą arba iškirpti specialias formas ir skylutes iš plokščių ir lakštinių metalų, diržų, varžtų ir vamzdžių. Kadaise tai buvo pramoninė įranga, kurią dabar naudoja ir kūrybingi menininkai, ir mėgėjai, pramonininkai, todėl plazminiu pjovikliu gali naudoti nuo laivų statytoju iki skulptoriaus.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Daugiau telefonu: Paulius +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com
Daugiau CNV pjovimas