Paprasti mediniai laiptai, su medinėmis pakopomis, mediniais turėklais ir metaliniu karkasu, turi savo žavesio ir savo išvaizda bei kvapu išryškina kambarį! Paprasti mediniai laiptai tinka bet kokiam kambariui ir suteikia šilumą, gerovę ir jaukumą. Ir jūs tikrai galite jausti medinius laiptus … visą gyvenimą!

Paprasti mediniai laiptai su metaliniu karkasu

Paprasti mediniai laiptai su metaliniu karkasu

Paprasti mediniai laiptai spinduliuoja šiluma ir gamta! Laiptai iš medžio tinka bet kur!

Išskirtinius medinius ir klasikinius medinius laiptus dažnai galima rasti tradiciniuose elegantiškuose namuose ar kaimiško interjero namuose. Ypač išlenkti ir vingiuoti mediniai laiptai yra labai estetiški ir žavus. 

Mūsų paprasti mediniai laiptai yra gaminami pagal individualius užsakymus ir yra pritaikyti esamam klientui. Norint pagaminti ir pristatyti aukščiausios kokybės gaminį, šiu laiptų tipo projektavimas ir gamyba, taip pat reikalauja daug kruopštaus darbo ir daug patirties.

 

 

Dėl jau nusistovėjusiu tradicijų, medinių laiptų gamyboje su metaliniu karkasu, savo nacionaliniams ir tarptautiniams klientams, tiekiame tik aukščiausios kokybės vidaus laiptus … taip pat ir į jūsų namus.

3d foto vaizduose matote, kaip gali būti projektuojami jūsų busimi laiptai.

Paprasti mediniai laiptai