Šie įskirtinio dizaino metaliniai laiptai ir metalinės laiptų pakopos projektuoti pagal klientės norus. Laiptai pritaikyti mažai erdvei, patekti į miegamają zoną, Kad būtų patogiau lipti šiems metaliniams laiptams secialiai suprojektuotos prasilenkiančios metalinės pakopos. Ši metalinė konstrukcija išties išskirtinė, projektuota atsižvelgiant į namų dekoracijas, puikiai įsilieja į bendrą interjero vaizdą.

 Laiptų konstrukcija    metalinė konstrukcija     Laiptų konstrukcija     Laiptų konstrukcija

Laiptų konstrukcija | metalinės laiptų pakopos ir turėklas

Laiptų metalinės detalės pjautos CNC plazma staklėmis iš 8mm. storio metalo lakšto ir suvirintos agal paruostą projektą. Prie metalinių laiptų pritaikyti minimalistinio stiliaus tureklai kurie taip pat puikiai dera bendroje erdvėje. Metaliniai laiptai dažyti juoda spalva RAL9005, kad puikiai derėtų su kitais namuose esančiais interjero elementais.

Viršuje įmontuoti stikliniai tureklai į metalinius rėmelius. Šis parinkimas ne tik sukuria saugumą bet ir neužgožia erdves.

Laiptų konstrukcija | metalinės laiptų pakopos ir turėklas

Prieš priimant konkretų spendimą, kokius vidaus laiptus pasirinkti, visų pirma reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip šiais laiptais bus galima užnešti ir nunešti, pavyzdžiui, sofą, lovą, spintą, bufetą ir t.t. Aišku, įmanomas ir kitas sprendimas – antrą aukštą iš pradžių apstatyti baldais ir tik po to įrengti siaurus ir lengvus laiptus.

Svarbu! Maži vaikai namuose! Horizontalios dekoratyvinės turėklų tvorelės atrodo labai gražiai, bet tai gali būti vilionė vaikams kaišioti kojas ar galvą pro tarpus. Jeigu namuose yra mažų vaikų, šie tarpai neturėtų būti didesni kaip 120 milimetrų.