LAIPTŲ KAINININKAS

Vaido laiptai Kainos 2020 m. – Uosiniai laiptai.

Vaido laiptai kainos, dėl visiems suprantamu priežasčių, yra pateiktos orientacinės, nes nei mes nei jus nežinote laipu aukščio ir pločio, kokios kokybės ir tipo bus medžiagos ir kokie bus visi kiti laiptu elementai?

Vaido laiptai kainos – uosiniai laiptai

Vaido laiptai kainos jei tai bus uosiniai atviri laiptai su nerūdijančių vamzdelių turėklais. Dažyti, lakuoti arba aliejuoti. Laiptų aukštis 2,80-3 metrai, pakopos plotis apie 90cm, o aukštis 17-18cm ir gylis iki 26cm, orientacinė kaina būtu apie 3000 eurų
Panašaus tipo uždari uosiniai laiptai su nerūdijančių vamzdelių turėklais, dažyti, lakuoti arba aliejuoti, laiptų aukštis apie 3metrai, pakopos plotis iki 90cm, aukštis 17-18cm, gylis iki 26cm. Orientacinė kaina apie 4000 eurų

Vaido laiptai Kainos 2020 m.

0

Uosiniai laiptai

LAIPTU GAMYBA

0

Uždari uosiniai laiptai

LAIPTU GAMYBA

0

Klasikinio stiliaus laiptai

LAIPTU GAMYBA

0

Sudėtingos konstrukcijos laiptai

LAIPTU GAMYBA

Vaido laiptai klasikinio stiliaus

Vaido laiptai uosiniai, klasikinio stiliaus laiptai. Šio tipo laiptu kainos dydis priklauso nuo daugelio dalykų, todėl reikia kiekvieną projektą žiūrėti atskirai. Standartinių laiptų aukštis apie 3 metrai, pakopos plotis iki 90cm, aukštis 7-18cm, gylis iki 26cm. Orientacinė kaina gali būti apie 5000 eurų.

Vaido laiptai sudėtingos konstrukcijos laiptai

Sudėtingos konstrukcijos ir brangių medžiagų laiptai, kuriu pagaminimui reikia įdėti daug kruopštaus darbo, kuriu aukštis apie 3 metrai, pakopos plotis iki 90cm, aukštis 17-18cm, gylis iki 26cm. Orientacinė kaina gali būti apie 6000 eurų.
Mes kalbėjome apie uosinius laiptus, ąžuoliniai laiptai kiek brangesni. Jei bus reikalingas LED apšvietimas, Pakopų apklijavimas apsauginiu popieriumi, tai kaina savaime aišku išaugs.
Mes taip pat turime profesionalu stalių ir visus staliui reikalingus įrankius, kuris gali atlikti, bet kokius nestandartinius staliaus darbus.