Sraigtiniai laiptai ypatingai išvaizdai

Sraigtiniai laiptai ypatingai išvaizdai

Sraigtiniai laiptai dažnai yra užsakomi, projektuojami ir montuojami išskirtinėse vilose ar komerciniuose pastatuose, tokiuose kaip viešbučiai ar atstovybės prieškambariai arba pastatuose kur laiptams yra skirta labai mažai erdvės ir tik sraigtiniai laiptai gali padėti išspręsti laiptu integravimo problemą.

Taip pat su sraigtiniais laiptais mes norime eiti savo keliu ir kurti įspūdžius, kurie palieka atmintį. Mūsų dizaineriai jau yra sukūrę ne vienus sraigtinių laiptų projektus, su stiklo ir ąžuolo laiptų turėklais. Daugelis mūsų sukurtu sraigtinių laiptų, tai individualus ir ypatingi projektai.

Sraigtiniai laiptai, sukurti pagal jūsų vaizduotę.

MB „Vaido laiptai” yra laiptų gamyba pagal jūsų pačių ar jūsų architekto ir dizainerio įsivaizdavimą. Kai pamatysime jūsų planus ar koncepcijas, galėsime profesionaliai patarti dėl įgyvendinamumo arba paprasčiausiai nuspręsti dėl kainų.

Sraigtiniai laiptai, pagaminti pagal matmenis

Mūsų standartiniai modeliai ir individualus dizainas yra pagaminti pagal buvusio kliento išmatavimus ir beveik visais atžvilgiais gali būti pritaikyti jūsų idėjoms.