Šiuolaikiški ir stilingi laiptai su metaline konstrukcija mūsų įmonėje yra gaminami jau daugelį metų. Ši metalinė konstrukcija su atrama į žemę  dažnausiai klientų pasirenkama kai nėra galimybės laiptų konstrukcijos tvirtinti į sieną. Konstrukcija išskirtinė savo lenktomis formomis ir namuose sukuria grakštumo ir lengvumo įspudį.

Šiuolaikiški ir stilingi laiptai su metaline konstrukcija.

Taip pat kliento pageidavimu sumontuotos uosio pakopos su LED apšvietimu, alyvuotos Rubio Monocoat ekologiška alyva pagal  kliento pasirinkta spalva Sky grey, puikiai derančią prie grindų laminato.

Laiptų turėklas puikiai dera prie namų interjero. Sukuria jaukumą ir saugumą namuose. Turėklas pasirinktas iš šveisto metalo strypukų 12 diametro, ant viršaus sumontuotas uosinis stačiakampis porankis 60×40.

Laiptai su metaline konstrukcija visada puikus pasirinkimas norint išvengti pašalinių garsų lipant laiptais.

Šiuolaikiški ir stilingi laiptai su metaline konstrukcija.

Pagrindiniais reikalavimais laiptams, visais atvejais pirmiausia teikiame laiptų saugumui ir patogumui. Tik kur kas vėliau, galime kalbėti apie jų grožį ir estetiką, brangias ir taurias medžiagas, naudojamas jų gamybai ar puošybiniams elementams. Tačiau vieną iš interjero elementų – laiptus – statome “ visiems laikams”. Todėl jie turėtų jungti ne tik atskirus namo aukštus, bet tapti ir svarbiausiu architekturiniu dariniu bei interjero puošmena. Kadangi laiptai – ilgaamžiai, todėl medžiaga, iš kurios juos gaminsime, turi būti atspari nusidevėjimui, o konstrukcija – saugi ir patogi lipti.