Mediniai laiptai – ekologija ir natūralumas, tai ne mada, tai mūsų ir mūsų vaiku sveikata.
Lietuvai sekant pasaulinėmis statybos ir interjero tendencijomis, vyrauja “atgal į gamtą” kryptis, kai statant namus ir įrengiant interjerą labai daug dėmesio yra skiriama natūralioms ir ekologiškoms medžiagoms.

“Pagrindinė statybos ir interjero medžiaga išlieka tikras natūralus medis, akmuo ir metalas.”

Mediniai laiptai yra viena iš svarbiausių šiuolaikinių namų detalių. Medis, kaip statybinė medžiaga, pasižymi keletu svarbių savybių, dėl kurių verta rinktis būtent medinius laiptus ar laiptus su metaline konstrukcija, o ne gelžbetoninius laiptus.

Ekologiški Mediniai laiptai.

Pirmiausia, medis yra natūrali medžiaga ir joje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Pagaminti mediniai laiptai nebūtinai turi būti dažomi, beicuojami, nes kiekvienas medis turi savo tekstūrą, kuri sudaro vientisą piešinį, spalvą ir įrengus atitinkama apšvietimą, galima sukurti tam tikras optines iliuzijas.

Mediniai laiptai tai ir prabangos ženklas.

Pagaminti laiptai iš medienos, tai ir savotiškas prabangos ženklas. Lietuvoje medžio turime pakankamai daug ir sau ir eksportui į kitas pasaulio šalis. Prabangiausias Lietuvos medis yra ąžuolas, iš kurio pagaminti masyvūs laiptai yra laikomi vienais tvirčiausių. Uosis taip pat vertinamas už savo kietumą ir patvarumą ir jaukumą. Ąžuolas ir uosis yra pagrindinė mediena lietuviškų laiptų gamyboje.
Lietuviškos medienos laiptus mūsų įmonė jau seniai gamina ir eksportuoja ne tik į Skandinavijos šalis (Švedija, Norvegija, Danija), bet ir į Vokietija bei Angliją.