Mediniai laiptai – Ką reikia įvertinti renkantis laiptus? Iš medžio pagaminti laiptai puikiai sugeria šilumą, tad bet kuriuo metų laiku Jūsų pėdoms bus malonu ir šilta jei pasirinksite medinius laiptus.

“Namo mediniai laiptai gali būti įvairiu konstrukcijų ir paskirčių: tiesūs vieno maršo laiptai, L formos laiptai, spiraliniai laiptai ar sraigtiniai, uždari ir atviri, su posūkiu ir su aikštele. Visus šiuos laiptus galima montuoti tiek lauke, tiek viduje. Jie gali sujungti antrą namo aukštą su pirmu arba laiptai į lauko terasą ar palėpės laiptai!”

Tačiau mediniai laiptai nėra tik grožis. Pirmiausia – tai konfortas, tad prieš įsigyjant laiptus, reikėtų apsvarstyti visus variantus ir atsakyti į kai kuriuos klausimus.

Mediniai laiptai – Ką reikia įvertinti renkantis laiptus?

• Patogumas ir laiptu saugumas? Saugumui reikėtų skirti ypatinga dėmesį, juk laiptais laipiosite ne tik jus, bet ir maži vaikai, seni žmonės ir gyvūnai.
• Ar jų konstrukcija bus patikima ir tvirta? Ar turėklai nebus vien tik grožio elementas, bet ir užtikrins laiptais lipančio žmogaus saugumą.
• Kokių matmenų laiptus galite įsirengti namuose, kiek skirsite jiems vietos?
• Iš kokios medienos gaminsite laiptus?
Mediniai laiptai projektuojami atsižvelgiant į tam tikrą erdvę ir tokio kaip vieno bendro projekto jų įrengimui nėra. Mes visada patariame kreiptis į specialistą, kuris apžiūrės laiptų vietą, pamatuos angą bei įvertins visą esamą situaciją. Mūsų įmonėje visada gausite naudingų patarimų ir konsultacijas įvairiausiais klausimais.

Mediniai laiptai – Kodėl verta pasirinkti mus?

Mūsų įmonė užsiima medinių laiptų gamyba. Gaminame įvairiu tipu vidaus laiptus. Laiptų gamybą deriname su klientu ir atsižvelgiame į individualius pageidavimus. Savo produkcijai gaminti naudojame tik aukščiausios kokybės medieną. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, laiptus gaminame iš uosio ir ąžuolo medienos. Laiptų pakopas lakuojame ar alyvuojame trinčiai atspariomis medžiagomis. Jums pageidaujant, kitus elementus lakuojame, dažome arba alyvuojame. Galime pasiūlyti plačią spalvų gamą, kuriančią unikalų bei šiuolaikišką stilių. Medinių laiptų spalvos gali būti įvairiausios. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir būsto interjero.