Metalo pjovimas cnc - detaliu pjovimas

Metalo pjovimas cnc – detaliu pjovimas

Metalo pjovimas plazma CNC yra atliekame specialiomis staklėmis, kurios garantuoja tikslų metalo pjovimą. Metalo pjovimas CNC – „CNC“ (angliškai – computer numerical control) reiškia skaitmeninį programinį valdymą, todėl pjovimas plazma mūsų specialistu yra pilnai kontroliuojamas.

Metalo pjovimas plazma (CNC)

Plazmą sudaro jonizuotos dujos, kuriose yra teigiamų jonų ir neigiamų elektronų. Metalo pjovimo metu plazmos stulpas lydo ir šalina pjaunamą elektrai laidų metalą. Visoje gamyboje metalo pjovimas plazma yra taikomas nerūdijančiam plienui ir konstrukciniam metalui. Toks pjovimas yra ypač našus ir greitas, taip pat idealiai tinka pjauti ir plonus metalo lakštus. Pjaunant plona metalą, susidaro labai minimali pjaunamos detalės deformaciją, o prieš pjovimą metalo nereikia įkaitinti. Metalo pjovimas plazma yra ypač tikslus, greitas ir kokybiškas.

Metalo pjovimas plazma

Mūsų įmonės specialistai pasirūpins greitu, ekonomišku ir kokybišku, jūsų užsakymo, metalo pjovimu plazma. Atsižvelgę į jūsų poreikius ir pateiktus brėžinius išpjausime metalo lakštus bei atliksime kitus metalo konstrukcijų gamybos darbus. Mūsų didelė sukaupta patirtis leidžia užsakymus vykdyti tiksliai pagal reikalavimus, todėl metalo pjovimui ir gamybai tapsime patikimais jūsų partneriais.

Turite klausymų, ar norite pasikonsultuoti, skambinkite telefonu arba susisiekite per mūsų kontaktu formą.