Kas yra metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma – Yra keli skirtingi metalo pjovimo metodai, kurie skiriasi viena nuo kitos metalo apdirbimo  procese išlaidų dydžiu ir efektyvumu. Kai kurie metodai naudojami tik pramoniniais tikslais, kiti gali būti naudojami ir kasdieniame gyvenime.

Pastarieji apima metalų pjovimas plazma. Plazminio pjovimo efektyvumą riboja meistro patirtis ir teisingas montavimo pasirinkimas. Kąs metalo pjovimas plazma ? Koks yra darbo principas? Kokias taikymo sritis turi šis medžiagų pjovimo būdas? mes toliau jums ir paaiškinsime.

Metalo pjovimas plazma pagrindai

Norėdami suprasti metalo pjovimo plazmos metodu pagrindus, pirmiausia turite suprasti, kas yra plazma? Galutinio rezultato kokybė priklauso nuo teisingo supratimo, kaip yra išdėstyta plazmatrona, ir darbo su juo principus. Terminis metalų apdorojimas plazma priklauso nuo darbinio dujų ar skysčio srauto, nukreipto slėgiu į apdorojamą paviršių, parametrų. Mes norėdami pasiekti reikiamų rezultatų, reaktyvus sureguliuojame pagal šias charakteristikas:
Metalo pjovimo greitis – Galime sakyti, kad metalo pjovimas plazma pagrįstas metalo įkaitinimu iki lydymosi temperatūros ir greitu išpūtimu. Darbinis purkštuko greitis šiuo atveju yra nuo 1,5 iki 4 km per sekundę.
Temperatūra – plazmai susidaryti būtina beveik akimirksniu įkaistanti srovė iki 5000-30000 ° C. Aukšta temperatūra pasiekiama sukūrus elektros lanką. Pasiekus reikiamą temperatūrą, oro srautas jonizuojamas ir keičia jo savybes, įgydamas elektros laidumą. Plazminio metalo pjovimo technologija apima oro įpurškimo sistemų naudojimas.
Elektros grandinės buvimas. – Yra netiesioginio ir tiesioginio poveikio plazmatronai.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad storo metalo pjovimas plazma praktiškai neatliekamas, nes tai padidina medžiagų sąnaudas ir yra neveiksminga.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com
Daugiau CNV pjovimas