Metalo pjovimas plazma

 „Metalo pjovimas plazma” paslaugas. Tai našus ir nebrangus metalo pjovimo būdas. Pjauname visas elektrai laidžios metalo medžiagas.

Pjauname tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir detalės, kitos įvairios konstrukcijos…

Kadangi metalo pjovime naudojamas aukštos kokybės plazmos šaltinis, pjovimo įrenginys mūsų specialistų  yra valdomas programiškai, kurie atsakingai ir laiku išpjaus norimas detales aukštu matmenų tikslumu.

Kaip veikia metalo pjovimas plazma

CNC plazminio pjovimo sistema yra mašina, nešanti plazmos degiklį ir galinti tą degiklį judinti kompiuterio nurodytu keliu. Terminas CNC reiškia kompiuterinį skaitmeninį valdymą, kuris reiškia, kad kompiuteris naudojamas mašinų judėjimui nukreipti pagal skaitmeninius programos kodus. CNC plazminis pjoviklis yra būtinas norint pasiekti tikslius ir kokybiškus pjūvius daugeliui metalo gamybos projektų.

Metalo pjovimas mechanizuotu plazminiu degikliu

Mechanizuotas plazminis degiklis paprastai yra tiesus, jį nešioja profilio pjovimo stalas, lyginant su rankiniu degikliu. CNC plazminis pjovimas apima elektrai laidžių medžiagų pjovimą naudojant pagreitintą karštos plazmos srautą, nukreiptą tiesiai į pjaunamą medžiagą; plienas, aliuminis, žalvaris ir varis.

CNC metalo pjovimo plazminiai pjovikliai

CNC plazminiai pjovikliai labai skiriasi savo dydžiu, kaina ir funkcionalumu. Mašinos yra labai tikslios ir greitai pjausto metalus iki 1270 centimetru per minutę greičiu. Plazmos pjaustytuvams funkcionuoti reikalingos plazmos dujos ir pagalbinės dujos, kurios skiriasi priklausomai nuo pjaunamos medžiagos.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: Paulius +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com
Daugiau CNV pjovimas