Mūsų laiptu pakopos yra gaminamos iš kokybiškai išdžiovintos iki 8% ąžuolo ir uosio medienos. Mediena džiovinama kompiuterizuotose džiovyklose, vėliau rūšiuojama, kalibruojama ir tik po to iš jos klijuojamos pakopos D4 kategorijos klijais. Klijavimo metu, mediena yra derinama pagal spalvą ir raštą ir taip laiptu pakopos pilnai paruošiamos lakavimui, beicavimui, dažymui, kad klientas galėtu pasirinkti, kokias laiptu pakopas jis norės. Mūsų laiptu pakopos visada skirsis nuo masinės gamybos produkcijos ir perteiks Jūsų namams natūralų medienos grožį.

“Galime pasiūlyti laiptu pakopas iš ąžuolo ir uosio medienos. Dėl kainų ir gamybos terminų galite teirautis
• Tel: +370 650 77606
Vaidas Jurgelaitis

Uosinės laiptų pakopos.

Pagamintos iš Europietiško arba Lietuviško uosio. Pakopos suklijuotos iš ištisinių lamelių, naudojant D4 kategorijos klijus. Uosinės laiptu pakopos kalibruotos, nušlifuotos ir pilnai paruošiamos lakavimui, beicavimui, dažymui, kad galėtumėte pasirinkti, kokias laiptu pakopas jus norėsite?

Ąžuolinės laiptų pakopos.

Pagamintos iš Europietiško arba iš Lietuviško ąžuolo. Pakopos suklijuotos iš ištisinių lamelių, naudojant D4 kategorijos klijus. Ąžuolinės laiptu pakopos kalibruotos, nušlifuotos ir pilnai paruošiamos lakavimui, beicavimui, dažymui, kad galėtumėte pasirinkti, kokias laiptu pakopas jus norėsite?