Metalo pjovimas plazma greitis yra vienas iš pagrindinių parametrų, lemiančių metalo ruošinių apdorojimo kokybę ir kainą. Kaip greitai bus atliekamas metalo pjovimas, priklauso nuo sumontuotos įrangos galios, metalo tipo ir storio. 

Metalo pjovimas plazma yra vienas iš produktyviausių ir tiksliausių metalo apdorojimo terminio pjovimo būdų. Šis tipas sėkmingai naudojamas apdirbant ne tik juodąjį ir nerūdijantį plieną, bet ir daugelį spalvotųjų metalų, tokių kaip aliuminis, žalvaris, vario titanas ir kt. Mūsų turimos metalo pjovimo staklės leidžia gaminti sudėtingesnių formų dalis ir kai kuriais atvejais gali pakeisti daugiau darbo reikalaujančias ir brangesnes apdirbimo operacijas.

Metalo pjovimas plazma garantija

Taikant šį metalo pjovimą plazma būdą, esant dideliam pjovimo plazma greičiui yra garantuojama minimali metalo deformaciją arba visišką jo nebuvimą. Technologijos principas yra tas, kad specialaus prietaiso skleidžiamas plazmos spindulys yra sutelktas į apdorotą paviršiaus tašką ir turi didelį energijos krūvio tankį. Metalinis paviršius greitai įkaista, tada ištirpsta, paliekant tobulą pjūvį. Dėl šilumos laidumo koeficiento lydymosi zona akimirksniu patenka į perdirbtą medžiagą. Metalas ištirpsta ir pradeda garuoti.