Laiptų gamyba, montavimas ir Laiptų projektavimo paslaugos.

Tiek stikliniams laiptams, tiek kitiems inovatyviems laiptų projektams, mes teikiame koncepcinio projektavimo paslaugą ir galimybių studiją. Mūsų patyręs inžinierius dirbs prie jūsų laiptu projekto ir siūlys laiptų įrengimo sprendimus.

Laiptų gamyba, Laiptų projektavimo paslaugos ir Vizualizacija.

Laiptų gamyba, montavimas ir Laiptų projektavimo paslaugos

Laiptų gamyba, montavimas ir Laiptų projektavimo paslaugos

Vizualizacija: Mes galime suteikti interjero dizaineriams, rangovams, namo projektuotojams, namų statytojams ir architektams galimybę pamatyti jūsų nuostabaus dizaino laiptus, kol tai dar nėra realybė. Štai kodėl mes įkūrėme laiptu projektavimo tarnybą. Jūsų busimu laiptu 3D atspindys, paremtas fotorealistine vaizdo kokybe, parodys dizaino galimybes ir apribojimus, todėl planavimo etape jus dar galėsite atitinkamai elgtis keisdami laiptu dizainą ir pati laiptu projektą. Mes patarsime, kas yra įmanoma, naudinga ar reikalinga norint turėti nuostabaus dizaino laiptus.

Jus turėsite savo busimu laiptu 3D vaizdine medžiagą, ir laiptu projektą su visu detaliu išmatavimais, kuri galėsite pateikti laiptu gamintojams.

Namų statytojams: Jei nesate tikri, kaip jūsų laiptai atrodys jūsų būsimoje gyvenamojoje erdvėje, pasinaudokite mūsų projektavimo paslauga.

Laiptu gamyba | Architektams ir interjero dizaineriams. 

Mūsų fotorealistinis laiptu atvaizdas suteiks jums daugiau galimybių projektuojant ar kuriant interjero dizainą. Be to, jūs matysite reikalavimus laiptams ir laiku sureaguosite į nenumatytas problemas.

Rangovams: Suplanuoti išskirtinį privatų namą ar komercinį pastatą reikia daug atsakomybės, įgūdžių ir žinių. Leiskit mums padėti! Mes priderinsime laiptus prie jūsų dizaino idėjos su jūsų reikalavimais arba galime pasiūlyti ką nors visiškai naujo. Naudokitės mūsų ilgamete patirtimi, kurią įgijome projektuojant, gaminant ir montuojant laiptus bei kuriant naujas novatoriškas laiptu dizaino idėjas. Jei manote, kad tai gali būti jums naudinga, ar tiesiog norite gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis tiesiogiai arba per mūsų kontaktų puslapį.