Surenkami laiptų turėklai  Metaliniu laiptų turėklu tipai ir medžiagos
 Kalviški laiptu turėklai  Medinių laiptų turėklai, tipai ir medžiagos
 Laiptų turėklų montavimas  Laiptu turėklų tipai pagal medžiagas
 Mediniu turėklu dizaino pliusai ir minusai  Aliuminio laiptu turėklai
 Laiptu turėklu konstrukciniai elementai  Laiptu turėklu gaminimo tipai
 Kurį medį geriau rinktis laiptu turėklams?  Natūralaus medžio laiptu turėklai
 Mediniu laiptu turėklu montavimo procedūra  Stiklo laiptu turėklai šiuolaikiniam interjerui

 

Laiptu gamyba, Laiptu pakopos, Laiptu turėklai

Laiptų gamyba

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių ir formų laiptus, laiptu pakopas, laiptu turėklus ir laiptų konstrukcijas – tiesias, su vienu ar keliais posūkiais bei suktus laiptus su šiuolaikiniu metaliniu karkasu.
 

Teikiame „Metalo pjovimas plazma” paslaugas.

Metalo pjovimas plazma

Gaminame tokius gaminius kaip – tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir įvairios detalės bei kitos įvairios konstrukcijos… Daugiau Tel. 8 650 77606 | Vaidas Jurgelaitis

 

Natūralaus medžio laiptu turėklai

Net jei jūsų laiptai nėra mediniai, laiptu turėklai iš šios natūralios, universalios medžiagos bus daugiau nei tinkami. Medienos gaminiai niekada neišeis iš mados. Didelis natūralios medžiagos ekologiškumas, puikios estetinės savybės ir tiesiog malonūs pojūčiai liečiant šiltą medieną yra svarbūs visada. Yra nuomonė, kad laiptai ar jų komponentai, pagaminti iš natūralaus medžio, yra malonumas visiems. Savo laiptams, laiptu turėklų gamybai galite pasirinkti populiariausias ir patikimiausias ąžuolo ir uosio medienos rūšis, prieinamas visiems užsakovams.

Jei jūsų interjeras dekoruotas viena iš šalies stiliaus krypčių, arba tokiu stiliumi kaip Provansas, mediniai laiptai apskritai ir ypač turėklai bus daugiau nei tinkami. Gražus natūralaus medžio raštas ne tik suteikia kambario įvaizdžiui ypatingą atmosferą, bet ir pabrėžia kitų interjero daiktų originalumą.

Natūralaus medžio laiptu turėklai privačiame mane

Natūralaus medžio laiptu turėklai privačiame mane

Pasitaiko, kad klientai nori sukurti medinius laiptu turėklus ant spiralinių laiptų. Iš natūralios medžiagos tokią struktūrą gauti nėra lengva. Galima alternatyva yra jungiant su metalu. Žinoma, nebus įmanoma pasiekti visiško panašumo su estetinėmis natūralaus medžio savybėmis, tačiau galite gauti visiškai patvarią ir patikimą struktūrą.

Jei laiptinę iš abiejų pusių riboja sienos, turėklų nereikia. Tačiau norint patogiai ir saugiai judėti laiptu laipteliais, jame turi būti turėklai, kuriuos galima tvirtinti tiesiai prie sienos. Daugeliu atvejų toks turėklas yra pagamintas iš medžio (net jei pati laiptinė pagaminta iš kitos medžiagos), nes taip malonu jį liesti.

Kurdami visiškai medinius laiptus, galite naudoti medienos rūšių derinį su kontrastingu natūralių spalvų sprendimų deriniu. Bet toks dizainas gali būti brangus. Daug praktiškiau ir pigiau derinti dažytą ir nedažytą medieną. Paprastai, jei ši technika naudojama atramoms ir turėklams ir ji yra kartojama laiptų pakopose.