Surenkami laiptų turėklai Metaliniu laiptų turėklu tipai ir medžiagos
Kalviški laiptu turėklai Medinių laiptų turėklai, tipai ir medžiagos
Laiptų turėklų montavimas Laiptu turėklų tipai pagal medžiagas
Mediniu turėklu dizaino pliusai ir minusai Aliuminio laiptu turėklai
Laiptu turėklu konstrukciniai elementai Laiptu turėklu gaminimo tipai
Kurį medį geriau rinktis laiptu turėklams? Natūralaus medžio laiptu turėklai
Mediniu laiptu turėklu montavimo procedūra Stiklo laiptu turėklai šiuolaikiniam interjerui

 

Laiptu gamyba, Laiptu pakopos, Laiptu turėklai

Laiptų gamyba

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių ir formų laiptus, laiptu pakopas, laiptu turėklus ir laiptų konstrukcijas – tiesias, su vienu ar keliais posūkiais bei suktus laiptus su šiuolaikiniu metaliniu karkasu.
 

Teikiame „Metalo pjovimas plazma” paslaugas.

Metalo pjovimas plazma

Gaminame tokius gaminius kaip – tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir įvairios detalės bei kitos įvairios konstrukcijos… Daugiau Tel. 8 650 77606 | Vaidas Jurgelaitis

 

Mediniu turėklu montavimo procedūra

Jei nuspręstumėte laiptu turėklus montuoti patys, mediniai laiptu turėklai turi būti montuojami atsargiai ir nuosekliai. Padaryta klaida gali sukelti tai, kad visą struktūrą reikės perdaryti.

Ant laiptu pakopų pažymėkite vietas kaiščiams. Visi jie turėtų būti išdėstyti tuo pačiu atstumu iki krašto ir vienoje linijoje. Tai turėtų būti padaryta pieštuku ir liniuote, tada išmatuojama atskirai, kad nebūtų nereikalingų lenkimų ir gedimų.
Žymose reikia padaryti skylutes, į kurias įkišami kaiščiai.
Į skylę stulpelio gale įdėkite šiek tiek klijų ir atsargiai prisukite ant kaiščio. Klijai padės suteikti papildomą sukibimą ir padarys tvirtesne konstrukciją.
Paimkite ploną bėgį ir uždėkite jį ant atramų. Jei šiame etape bėgis yra prigludęs ne lygiai, tada stovai nebuvo tinkamai supjaustyti ir tai reikia ištaisyti.
Kai bėgis puikiai tinka, savisriegiais varžtais prie jo pritvirtinamas turėklas. Jie turi būti įsukti iš apačios, toje pusėje, kur yra laipteliai, kad jie nebūtų matomi.
Po to konstrukciją reikia lakuoti arba dažyti. Lakas yra geras tais atvejais, kai šiltas nesikeičiančios medienos žavesys tinka interjerui, dažykite – jei kambaryje labiau tinka netikras sidabras ar bronza. Pagrindinis dalykas yra pasirinkti netoksiškas ir patvarias medžiagas ir, jei reikia, jas laikas nuo laiko atnaujinti.