Surenkami laiptų turėklai  Metaliniu laiptų turėklu tipai ir medžiagos
 Kalviški laiptu turėklai  Medinių laiptų turėklai, tipai ir medžiagos
 Laiptų turėklų montavimas  Laiptu turėklų tipai pagal medžiagas
 Mediniu turėklu dizaino pliusai ir minusai  Aliuminio laiptu turėklai
 Laiptu turėklu konstrukciniai elementai  Laiptu turėklu gaminimo tipai
 Kurį medį geriau rinktis laiptu turėklams?  Natūralaus medžio laiptu turėklai
 Mediniu laiptu turėklu montavimo procedūra  Stiklo laiptu turėklai šiuolaikiniam interjerui

 

Laiptu gamyba, Laiptu pakopos, Laiptu turėklai

Laiptų gamyba

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių ir formų laiptus, laiptu pakopas, laiptu turėklus ir laiptų konstrukcijas – tiesias, su vienu ar keliais posūkiais bei suktus laiptus su šiuolaikiniu metaliniu karkasu.
 

Teikiame „Metalo pjovimas plazma” paslaugas.

Metalo pjovimas plazma

Gaminame tokius gaminius kaip – tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir įvairios detalės bei kitos įvairios konstrukcijos… Daugiau Tel. 8 650 77606 | Vaidas Jurgelaitis

 

Laiptu turėklu gaminimo tipai

Pagal gaminimo tipą visus metalinius laiptu turėklus galima suskirstyti į 4 grupes:

Surenkami laiptu turėklai – labai greitai montuojami, pasižymintys dideliu gaminamumu, mažu svoriu ir nedidelėmis sąnaudomis.

Suvirinti laiptu turėklai – tokie turėklai gaminami iš plieno arba juodojo metalo. Produktai yra pakankamai stiprūs, ilgaamžiai, atsparūs dilimui. Siekiant išvengti korozijos atsiradimo, gaminiai turi būti periodiškai dažomi. Šio trūkumo neturi tik nerūdijantis plienas.

Lieti laiptu turėklai – produktai gaunami liejant išlydytą metalą į formas. Ruošiniai yra aušinami, išimami iš formų ir apdorojami. Tokiu būdu yra gaminami nuostabaus grožio turėklai su įvairiausiais dizainais ir išskirtiniais dekoratyviniais elementais.

Kaltiniai laiptu turėklai – tokiu būdu galima sukurti tikrai unikalaus dizaino turėklą. Kalviai sugeba sukurti tikrus šedevrus naudodami specialius įrankius arba rankomis. Galutiniai gaminiai gali būti apdorojami „kaip auksas ar sidabras“ arba gali būti dažomi. Viskas priklauso nuo interjero stiliaus, kuriame bus laiptai. Didelė tokiu gaminių kaina yra pateisinama, nes tai ne tik ranku darbo laiptu turėklai, bet ir konstrukcijos originalumas, stiprumas ir patikimumas.