Surenkami laiptų turėklai Metaliniu laiptų turėklu tipai ir medžiagos
Kalviški laiptu turėklai Medinių laiptų turėklai, tipai ir medžiagos
Laiptų turėklų montavimas Laiptu turėklų tipai pagal medžiagas
Mediniu turėklu dizaino pliusai ir minusai Aliuminio laiptu turėklai
Laiptu turėklu konstrukciniai elementai Laiptu turėklu gaminimo tipai
Kurį medį geriau rinktis laiptu turėklams? Natūralaus medžio laiptu turėklai
Mediniu laiptu turėklu montavimo procedūra Stiklo laiptu turėklai šiuolaikiniam interjerui

 

Laiptu gamyba, Laiptu pakopos, Laiptu turėklai

Laiptų gamyba

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių ir formų laiptus, laiptu pakopas, laiptu turėklus ir laiptų konstrukcijas – tiesias, su vienu ar keliais posūkiais bei suktus laiptus su šiuolaikiniu metaliniu karkasu.
 

Teikiame „Metalo pjovimas plazma” paslaugas.

Metalo pjovimas plazma

Gaminame tokius gaminius kaip – tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir įvairios detalės bei kitos įvairios konstrukcijos… Daugiau Tel. 8 650 77606 | Vaidas Jurgelaitis

 

Aliuminio laiptu turėklai

Aliuminio laiptu turėklai turi šį privalumų sąrašą:

montavimo paprastumas, atsparumas korozijai, lengvas svoris, elegantiška išvaizda, turėklai su natūraliu aliuminio blizgesiu puikiai atrodys interjero dizaino stiliuose.

Pagrindinis aliuminio laiptu turėklų trūkumas yra mažesnis jų stiprumas lyginant su metaliniais laiptu turėklais ir gali būti naudojami tik patalpose. Tačiau daugeliui laiptų klientų tokios sąlygos yra daugiau nei priimtinos. Nerūdijančio plieno laiptu turėklai skiriasi nuo aliuminio konstrukcijų, nes nėra medžiagos struktūros trapumo. Nerūdijantis plienas dažniausiai derinamas su kitomis medžiagomis, todėl jis gali efektyviai derėti prie bet kokio stiliaus interjero dekoravimo. Paprastai „nerūdijantis plienas“ derinamas su mediniais turėklais. Taip pat yra populiarus  derinys nerūdijančio plieno ir stiklo. Šie laiptu turėklai gali būti naudojami tiek viduje, tiek lauke.