Surenkami laiptų turėklai Metaliniu laiptų turėklu tipai ir medžiagos
Kalviški laiptu turėklai Medinių laiptų turėklai, tipai ir medžiagos
Laiptų turėklų montavimas Laiptu turėklų tipai pagal medžiagas
Mediniu turėklu dizaino pliusai ir minusai Aliuminio laiptu turėklai
Laiptu turėklu konstrukciniai elementai Laiptu turėklu gaminimo tipai
Kurį medį geriau rinktis laiptu turėklams? Natūralaus medžio laiptu turėklai
Mediniu laiptu turėklu montavimo procedūra Stiklo laiptu turėklai šiuolaikiniam interjerui

 

Laiptu gamyba, Laiptu pakopos, Laiptu turėklai

Laiptų gamyba

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairiausių dydžių ir formų laiptus, laiptu pakopas, laiptu turėklus ir laiptų konstrukcijas – tiesias, su vienu ar keliais posūkiais bei suktus laiptus su šiuolaikiniu metaliniu karkasu.
 

Teikiame „Metalo pjovimas plazma” paslaugas.

Metalo pjovimas plazma

Gaminame tokius gaminius kaip – tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir įvairios detalės bei kitos įvairios konstrukcijos… Daugiau Tel. 8 650 77606 | Vaidas Jurgelaitis

 

Medinių laiptų turėklai, tipai ir medžiagos

Medinių laiptų turėklai, laiptų turėklų tipai ir medžiagos  – Bet koks gaminamu laiptu dizainas neišvengiamai yra susijęs su būtinybe pasirinkti tinkamus laiptu turėklus. Šis svarbus konstrukcinis elementas turi įtakos ne tik visos konstrukcijos saugumo lygiui, bet ir formuoja laiptų išvaizdą ir turi įtakos visam laiptu dizainui. Yra daugybė laiptu turėklų pasirinkimo tipų.

Laiptu turėklai skiriasi gamybos medžiaga, forma, dydžiu, užpildymo lygiu, dizainu ir dekoro buvimu. Norint, kad visa laiptų konstrukcija būtų saugi, praktiška, estetiška ir harmoningai derėtų prie namų interjero, laiptu turėklų pasirinkimą reikia vertinti ypač atsargiai. Kviečiame jus įkvėpti įvairaus dizaino ir vykdymo medžiagų laiptų turėklų vykdymo variantų mūsų didelio masto nuotraukų pasirinkimo pavyzdžiu.