Metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma

Teikiame «Metalo pjovimas plazma» paslaugas, plazminio pjovimo staklėmis. Ruošiame tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos, detalės ir kitos įvairios konstrukcijos …
Daugiau CNC metalo pjovimas plazma

Kaip ir bet kokio kito terminio apdorojimo metu, pjaunant metalą plazma, įvyksta tam tikras metalo lydymasis, kuris turi įtakos pjovimo kokybei. Yra ir kitų būdų, būdingų šiam metodui. Būtent:

  • Kūgis – atsižvelgiant į meistro profesionalumą ir montavimo produktyvumą, smailėjanti kraštinė gali būti nuo 3° iki 10°.
  • Krašto lydymasis – nesvarbu, kokie metalo pjovimo režimai naudojami ir kokio meistro profesionalumas be butu atliekant metalo apdirbimo darbus, neįmanoma išvengti nedidelio paviršiaus tirpimo pačioje darbo pradžioje.
  • Metalo pjovimo plazma ypatybėsmetalo pjovimo plazma kokybė ir greitis priklauso nuo to, kokias operacijas reikia atlikti.
  • Darbo greitis – įprastas metalo pjovimas plazminiu degikliu atliekamas greitai ir su minimaliomis energijos ir įtampos sąnaudomis. Metalo plazminio pjovimo greitis pagal rankinių įrengimų technines charakteristikas, yra ne didesnis kaip 6500 mm per minutę.

Darbo kokybė daugiausia priklauso nuo meistro profesionalumo. Švarų ir tikslų pjovimą su minimaliu nukrypimu nuo reikalingų matmenų gali atlikti tik specialiai apmokytas darbuotojas. Be tinkamo paruošimo vargu ar pavyks atlikti figūrinį pjovimą.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com