Metalo pjovimas plazma

Teikiame «Metalo pjovimas plazma» paslaugas, plazminio pjovimo staklėmis. Ruošiame tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos, detalės ir kitos įvairios konstrukcijos …
Daugiau CNC metalo pjovimas plazma

Apdorojant spalvotuosius metalus, naudojami skirtingi pjovimo metodai, atsižvelgiant į medžiagos tipą, jos tankį ir kitas technines charakteristikas. Pjaustant spalvotuosius lydinius, reikalingos šios rekomendacijos.

Nerūdijančio plieno pjovimas plazma

Operacijoms atlikti nerekomenduojama naudoti suslėgto oro, atsižvelgiant į medžiagos storį, azotas gali būti naudojamas grynas arba sumaišytas su argonu. Reikėtų nepamiršti, kad nerūdijantis plienas yra jautrus kintamosios srovės poveikiui, dėl to gali pasikeisti jo struktūra. Nerūdijančio plieno plazminis pjovimas atliekamas naudojant įrenginį, naudojant netiesioginio poveikio principą.

Aliuminio pjovimas plazma

Medžiagos storiui iki 70 mm galima naudoti suspaustą orą. Jo naudojimas yra nepraktiškas, kai medžiagos tankis yra mažas. Geresnis aliuminio lakšto pjūvis iki 20 mm pasiekiamas naudojant gryną azotą, o daugiau kaip 70 mm iki 100 mm – imant azotą su vandeniliu. 100 mm storio aliuminio pjovimas plazma atliekamas argono ir vandenilio mišiniu. Tokia pati kompozicija yra rekomenduojama vario ir daug legiruoto storasienio plieno.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com
Daugiau CNV pjovimas