Metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma ne be pagrindo yra toks populiarus. Naudojant gana paprastą operaciją, galima pasiekti labai aukštus pjovimo kokybės rodiklius.

Teikiame metalo lakštų pjovimo paslaugą plazminio pjovimo staklėmis. Ruošiame tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir detalės, kitos įvairios konstrukcijos … Daugiau CNC metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma plačiai naudojamas šiose gamybos srityse:

Metalo apdirbimas – plazmos pagalba galima pjauti beveik bet kokio tipo metalus, įskaitant spalvotąjį, ugniai atsparų ir juodąjį metalą konstrukcijų gamybai.
Meninis kalimas ir detalių apdorojimas. Naudodami plazminį pjaustytuvą galima padaryti beveik bet kokio sudėtingumo dalį.

Metalo pjovimas plazma plačiai yra naudojamas.

Įvairių rūšių pramonėse, mašinų gamyboje, kapitalinėje pastatų statyboje, orlaivių statyboje ir kt. – visose šiose veiklos srityse negalima apsieiti be plazminių pjaustytuvų. Plazminės pjovimo staklės nepakeitė rankinio įrengimo. Taigi meninis metalo pjovimas plazma leidžia mums pagaminti unikalias detales, tiksliai atitinkančias menininko planą, naudoti kaip dekoratyvinius tvorų ir laiptų papuošalus, taip pat turėklus, tvoras ir kt.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com
Daugiau CNV pjovimas