Pagrindinius darbo principus metalo pjovimą plazma galima apibūdinti taip:

Metalo pjovimas plazma

– Slėginis kompresorius tiekia orą į plazmos deglo degiklį.
– Oro srautas akimirksniu pašildomas dėl elektros srovės poveikio. Šildant oro masė pradeda praleisti elektrą per save, dėl to susidaro plazma. Kai kuriuose modeliuose vietoj oro naudojamos inertinės dujos.
– Plieno pjovimas plazmoje, jei mes tai išsamiau apsvarstysime, atliekamas greito, siaurai nukreipto paviršiaus kaitinimo iki reikiamos temperatūros metodu, per kuri išpučiamas išlydytas metalas.
– Plazmos pjovimo atliekos neišvengiamai atsiranda atliekant darbą. Atliekos apima ir lakštų likučius po to, kai buvo išpjautos reikiamos dalys, taip pat nuosėdos ir išlydytas metalas.

Teikiame «Metalo pjovimas plazma» paslaugas, plazminio pjovimo staklėmis. Ruošiame tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos, detalės ir kitos įvairios konstrukcijos …
Daugiau CNC metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma

Yra du pagrindiniai medžiagų apdorojimo būdai, turintys įtakos plazmos pjovimo rezultatams. Būtent:

  • – Plazmos lankas – metodas tinka visų tipų metalams, galintiems praleisti elektros srovę. Plazminis lankinis pjovimas paprastai naudojamas pramoninei įrangai. Metodo esmė yra ta, kad plazmą suformuoja lanką, kuris pasirodo tiesiai tarp apdorojamos medžiagos paviršiaus ir plazmatrono.
  • Plazmos srovė – šiuo atveju lankas atsiranda pačiame plazmos žibintuve. Plazminis srautas yra universalesnis, jis leidžia pjauti nemetalines medžiagas. Vienintelis trūkumas yra būtinybė periodiškai pakeisti elektrodus. Metalo pjovimas plazma sudėtingomis formomis Metalo pjovimas plazma atliekamas kaip įprastas pjovimas lanku, tačiau nenaudojant įprastų elektrodų. Tačiau perdirbimo metodo efektyvumas yra tiesiogiai proporcingas perdirbtos medžiagos storiui.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: +370 614 46961 arba el. paštu vaidolaiptai.vadyba@gmail.com
Daugiau CNV pjovimas