Telefono pasiteiravimui! +370 650 44612 | If you speak English or German +447464222815

Kaip veikia metalo pjovimas plazma

MB Vaido laiptai | Laiptų gamyba/Kaip veikia metalo pjovimas plazma

Kaip veikia metalo pjovimas plazma

Kaip veikia metalo pjovimas plazma

Kaip veikia metalo pjovimas plazma

Kadangi metalo pjovime naudojamas aukštos kokybės plazmos šaltinis, pjovimo įrenginys mūsų specialistų yra valdomas programiškai, kurie atsakingai ir laiku išpjaus norimas detales aukštu matmenų tikslumu.

 “Metalo pjovimas plazma” paslaugas. Tai našus ir nebrangus metalo pjovimo būdas. Pjauname visas elektrai laidžios metalo medžiagas.

Pjauname tokius gaminius kaip tvirtinimo detalės, lauko vartų, tvorų segmentai, laiptų turėklai, sijos ir detalės, kitos įvairios konstrukcijos…

Kadangi metalo pjovime naudojamas aukštos kokybės plazmos šaltinis, pjovimo įrenginys mūsų specialistų  yra valdomas programiškai, kurie atsakingai ir laiku išpjaus norimas detales aukštu matmenų tikslumu.

Kaip veikia metalo pjovimas plazma

CNC plazminio pjovimo sistema yra mašina, nešanti plazmos degiklį ir galinti tą degiklį judinti kompiuterio nurodytu keliu. Terminas CNC reiškia kompiuterinį skaitmeninį valdymą, kuris reiškia, kad kompiuteris naudojamas mašinų judėjimui nukreipti pagal skaitmeninius programos kodus. CNC plazminis pjoviklis yra būtinas norint pasiekti tikslius ir kokybiškus pjūvius daugeliui metalo gamybos projektų.

Metalo pjovimas mechanizuotu plazminiu degikliu

Mechanizuotas plazminis degiklis paprastai yra tiesus, jį nešioja profilio pjovimo stalas, lyginant su rankiniu degikliu. CNC plazminis pjovimas apima elektrai laidžių medžiagų pjovimą naudojant pagreitintą karštos plazmos srautą, nukreiptą tiesiai į pjaunamą medžiagą; plienas, aliuminis, žalvaris ir varis.

CNC metalo pjovimo plazminiai pjovikliai

CNC plazminiai pjovikliai labai skiriasi savo dydžiu, kaina ir funkcionalumu. Mašinos yra labai tikslios ir greitai pjausto metalus iki 1270 centimetru per minutę greičiu. Plazmos pjaustytuvams funkcionuoti reikalingos plazmos dujos ir pagalbinės dujos, kurios skiriasi priklausomai nuo pjaunamos medžiagos.

Pradėkite savo metalo pjovimo projektą jau šiandien
Susisiekite su mumis jau dabar, kad sužinojus kas jums reikalinga, galėtume jums suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas!
Susisiekti galite telefonu: +370 650 77606 arba el. paštu plazmapjovimas@gmail.com

Kaip veikia metalo pjovimas plazma?

- Kadangi metalo pjovime naudojamas aukštos kokybės plazmos šaltinis, pjovimo įrenginys mūsų specialistų yra valdomas programiškai, kurie atsakingai ir laiku išpjaus norimas detales aukštu matmenų tikslumu.
Eikite į Viršų