Jau daugiau kaip dešimt metų mūsų gaminamos ąžuolo laiptu pakopos ir ąžuoliniai laiptai su metaline konstrukcija, padeda žmonėms kurti jaukius namus, įnešant šiek tiek gamtos į savo asmeninius namus ir darbo aplinką.

Kodėl ąžuolo laiptu pakopos ir pats ąžuolas mums toks svarbus?

Visų pirma, mes žinome ir suprantame, kokią vertę ąžuolas teikia mūsų klientams gyvenimo būdo ir kokybės prasme. Ilgaamžiai produktai, natūrali ir kvėpuojanti mediena, sukuria atmosferą ten, kur norite būti.

Antra, mes mokame natūralaus ąžuolo medžio medieną paversti aukštos kokybės gaminiais t.y į laiptų pakopas. Alyvuotas paviršius parodo natūralų medžio vaizdą, spalvų įvairovė sukuria stilių ir nuostabų interjerą, pasižyminčią subtiliu prabangos jausmu. Ąžuoliniai laiptai yra namo ašis, jungianti grindis, o lipdami ąžuoliniais laiptais, pajuntame medžio tvirtumą. Pačios įmantriausios laiptų formos ir konstrukcijos rodo mūsų sugebėjimą kurti ir neriboti architektų ir dizainerių vaizduotės.

Ąžuolą naudoti reikia atsargiai, kad galėtume ąžuolo medi kirsti, ji auginti reikia net 140 metų. Gamybai tinka tik subrendusi mediena, o tam reikia išmanančių ir atsidavusių amatininkų. 

Žinome, kad klientai vertina mūsų pastangas, gaminio kokybę ir atsakingą požiūrį į ąžuolą.