Laiptu gamyba iš bioenergetiškai stipriu medžių

Įmonė „Vaidolaiptai” užsiima laiptu gamyba iš ąžuolo ir uosio medienos, kurie taip pat turi ir stipriausius bioenergetinius laukus.

Laiptu gamyba - kokio medžio laiptai jums labiausiai tinka

Laiptu gamyba – kokio medžio laiptai jums labiausiai tinka?

Natūralioji medicina skelbia apie šiuose medžiuose sukauptą energiją ir jos įtaką žmogui. Mokslininkai taip pat yra ištyrę ir patvirtinę, kad medžių biolaukas įtakoją žmogui. Į medžių savybes galima atsižvelgti renkantis medinius laiptus, laiptu pakopas, laiptu turėklus, baldus, apsodinant sodą ar kiemą ar ieškant vietos pailsėti gamtoje.

Mediniu laiptu gamyba – kokio medžio laiptai jums labiausiai tinka?

Bioterapeutai kiekvienam rekomenduoja turėti savo medį, kuris teiktų jėgų, gydytų sielos žaizdas, surikiuotų mintis. Būtina pasitikrinti, kurio medžio energijos jums labiausiai reikia, mat jų savybės yra skirtingos. Kai kurie medžiai tam tikrais momentais gali net kenkti. Pavyzdžiui, žmogų prastai veikia drebulė, alksnis, topolis, guoba, kukmedis ir kiti medžiai, kurie ne atiduoda energiją, o ima iš žmogaus.

Laiptu gamyba iš atiduodančiu energiją medžių

Ąžuolas – ryšys su šiuo galingu medžiu stiprina gyvybinę energiją, valo organizmą, skatina kraujo apytaką ir limfos tekėjimą bei dalinasi savo ilgaamžiškumu. Ąžuolas – tai galingos energetikos medis, didžiulės gyvybinės energijos simbolis. Žmogus tiesioginio kontakto su juo metu gauna maksimalų gyvybinės energijos kiekį. Kontaktas su ąžuolu labai naudingas ir pagyvenusiems žmonėms.

Uosis yra vadinamas gėrio medžiu, todėl gerų emocijų iš jo tikrai gausite. Jis taip pat padeda suprasti mūsų paskirtį, kartais jo energija pažadina aiškiaregystės gebėjimus, leidžia sužinoti ateitį, tačiau padeda tik tiems, kurie nuoširdūs savo žinių troškime. Uosis, tai geros, šiltos energijos skleidėjas.

Turite klausymų? Susisiekite su mumis per mūsų kontaktų formą