Renkantis laiptus, laiptu pakopos mediena ir medinius laiptu turėklus, reikėtu remtis ir mokslininku bei Bioterapeutu rekomendacijomis. Po atliktu tyrimu mokslininkai tvirtina, kad medžiai turi biolaukus ir skleidžia bioenergiją, o kai kurių medžių skleidžiama energija yra ypač stipri.

Renkantis laiptus, laiptu pakopas ir laiptu turėklus

Renkantis laiptus, laiptu pakopas ir laiptu turėklus

Stipriausiai skleidžiantis bioenergiją medis yra ąžuolas. Mokslininkai remiasi ne spėlionėmis ar tradicijomis, o moksliniais įrodomais, kad medžių biolaukas yra naudingas žmogaus sveikatai. Tyrimais išaiškinta, kad medžiai turi ne tik magnetinę, gravitacinę, elektros energiją, bet ir tokią, kuriai tirti reikia specialių prietaisų bei metodų.

Stipriausią savo bioenergiją žmogui atiduoda ąžuolai, po jo uosis, beržas, pušis, klevas, liepa, kaštonas ir obelis.

Medinės Laiptu pakopos skleidžiama energija

Šiek tiek silpnesnę bioenergija skleidžia ir nupjautu medžiu rąstai, lentos, baldai pagaminti iš šimtaprocentinės medienos, tame tarpe ir laiptai, laiptu pakopos bei laiptu turėklai ir kitos medinės laiptu detalės.

Štai kodėl senovėje žmonės įvairių negalių gydymui naudodavo medžių lapus, žievę, šaknis ar medieną.

Laiptu pakopos energija

Baldai ar laiptai, pagaminti iš ąžuolo ar uosio medienos, ne tik spinduliuos gerą energiją bute, bet žmogui tiesiogiai su jais kontaktuojant, gerins organizmo imuninę sistemą, gydys net lėtinį poliartritą, sureguliuos arterinį kraujospūdį. Įrodyta, jog ąžuolo baldai net gerina smegenų veiklą.

Uosio medienos laiptai padės nugalėti gripą ir slogą. Namuose verta turėti ir kitų medžiu (pušies, liepos, obels) teikiančių energiją daiktų. Jie kelia bendrą organizmo tonusą, stiprina atsparumą ligoms.

Jei jūsų laiptai stovės kambaryje kurio grindys yra tokio pat medžio parketo, mažiems, suaugusiems ir seniems žmonėms toks kambarys tiesiog bus teigiamos energijos neišsenkamas šaltinis. Žinoma, jei žmogus sunkiai serga, vien baldai jo nepagydys, tačiau sveikam atitolins pavojų susirgti.