Lietuviško medžio Laiptu pakopos tokios pat kokybės kaip ir importuotos laiptu pakopos. Šiuolaikiški laiptai, tai ir priemonė užlipti į kitą aukštą  ir akcentas, kuris kuris padeda formuoti namuose kuriamą stilių. Dažniausiai laiptu karkasas, o ne laiptu pakopos nulemia kaip atrodys laiptai, kokios formos jie bus. Laiptu pakopos, tai tik interjerą formuojantis elementas, na ir žinoma savotiška puošmena.

Galime sukurti jums tokias laiptu pakopas, kokių tik pageidausite?, tuo pačiu patarsime ir atsakysime į visus jūsų klausimus.

Laiptų pakopos iš Lietuviškos medienos:

  1. Ąžuolo laiptų pakopos.

  2. Uosio laiptų pakopos.

Jums gali būti sunku nuspręsti, kurios laiptu pakopos jūsų namui labiausiai tinka, tad rekomenduojame kreiptis į mūsų profesionalus. Kad galėtume jums patarti, mums yra svarbu įvertinti ne tik jūsų norus, bet ir su busimu laiptu aplinka. Tai dažnai nulemia, kokio laiptu karkaso ir kokių laiptu pakopos labiausiai derintus prie aplinkos.

Kokie laiptai jums labiausiai tiktu, kaip atrodys ir kiek jie kainuos ir? jus galite sužinoti įsikvietę mūsų specialistą telefonu +370 684 87195

0