Šiuolaikiniai mediniai laiptai gali būti ir kaip namo puošmena, nes medį lengva apdirbti. Mediniai laiptai yra tvirti ir ilgaamžiai, derantys prie bet kurio namų interjero. Laiptai, pagaminti iš medžio, išsiskiria na tik savo natūralumu ir originalumu, bet ir patogumu

“Mediniai laiptai pasak istorinių šaltinių, visiškai nebuvo panašūs į dabartinius laiptus. Laiptų funkciją atliko tiesiog įstrižai sustatyti rąstai. Tačiau laikas bėgo, keitėsi laiptu gamybos technologijos ir šiuolaikinėje visuomenėje laiptai tapo labai svarbiu namo interjero elementu, o mediniai laiptai lig šiol namams suteikia jaukumo ir pasižymi išskirtiniu stiliumi.”

Dar nuo senų laikų lietuviai mylėjo medį ir iš jo dirbinosi daugybę buičiai reikalingų padargų, tad ir šiuolaikiniuose namuose įkurdinti mediniai laiptai nieko nestebina. Taip yra todėl, kad bėgant metams, laiptus atstojantis rąstas su įpjovomis ištobulėjo iki nepakartojamų meno kūrinių.

Mediniai laiptai – Medžiu kvepiantis interjeras

Tačiau laiptai nėra tik grožis. Pirmiausia – tai funkcionalumas, tad prieš įsigyjant laiptus, reikėtų apsvarstyti visus variantus ir atsakyti į kai kuriuos klausimus.