Kur ir kokie naudojami mediniai laiptaiMediniai laiptai naudojami beveik kiekvienuose namuose. Visų pirma, mediniai laiptai naudojami ne tik dviaukščiuose pastatuose bet ir senos statybos butuose su labai aukštomis lubomis arba loftuose, įrengtų buvusiose gamybinėse patalpose, kur mediniai laiptai gali vesti į specialiai įrengta niša, kurioje gali būti įkurtas miegamasis.

„Bute statomi laiptai reikalauja itin didelio kūrybiškumo, nes jie turi taupyti erdvę ir būti funkcionalūs.”

Mediniai laiptai dviejų aukštų patalpose

Dažniausiai mediniai laiptai yra naudojami dviejų aukštų patalpose, kuriuose galimi patys įvairiausi laiptų modeliai ir kompozicijos pagal šeimininkų pageidavimus ir aišku piniginę.

Mediniai laiptai į rūsį ar į palėpę.

Įvairiu tipų laiptai naudojami ne tik dviaukščiuose pastatuose, bet ir nusileidimui į rūsį, esantį po namu ar į palėpę. Tokie laiptai gali būti ne tik kad estetiškos išvaizdos, bet ir sudėtingos inžinerinės konstrukcijos. Kartais reikia taip taupyti vietą, kad laiptai turi būti sulankstomi ir pakabinami prie palėpės durų.

Laiptai kaimo turizmo sodybose

Kaimo turizmo sodybose, laiptai dažniausiai statomi su medinėmis ištaigingomis interjero detalėmis. Kadangi kaimo turizmo sodybos dažnai yra nuomojamos šventėms, o ne tik ramiam poilsiui, laiptai turi būti ne tik gražūs, bet ir tvirti, bei saugūs.

Laiptai ant metalinio pagrindo