Mediniai laiptai ant metalo pagrindo su medinėmis pakopomis, bus bene pigiausias variantas. Tad visai natūralu, kad šie mediniai laiptai ar šio tipo mediniai laiptai yra pakankamai populiarus.

“Tokie Mediniai laiptai ant metalo pagrindo skirtingi nuo mediniu laiptų visų pirma pasižymi savo tvirtumu ir pakankamai gražia estetine išvaizda.”

Norint išlaikyti mediniu laiptu ant metalo pagrindo jaukumą ir artumą, būtina daugiau dėmesio skirti medžiui, t.y. laiptu pakopoms ir laiptu turėklams.

Mediniai laiptai ant metalo pagrindo – montavimas

Medinius laiptus gaminame jau seniai, todėl jei tokie laiptai bus pakankamai platūs, savo klientams siūlome laiptu pakopas sutvirtinti metalinėmis laiptasijomis.
Kadangi laiptų pagrindas tiesus, jis dažniausiai pritaikomas paprastiems laiptams. Sraigtiniams laiptams taip pat gali būti statoma metalinė laiptasija, tačiau ji turi būti lenkta. Sulenkti medinę siją yra ilgai trunkantis procesas, tuo tarpu sulenkti metalinę siją yra paprasčiau ir pigiau. Skaičiuojant kainos atžvilgiu, galima pasakyti, kad tokie laiptai su metalo ir medžio deriniu kainuoja pigiau.

Mediniai laiptai ant metalo pagrindo – priežiūra

Metaliniai laiptai pasižymi ypatingu tvirtumu ir atsparumu ir jų priežiūrai nereikia daug pastangų ir išlaidų. Metalas būna dažniausiai vidinėje laiptų pusėje, todėl į akis labai nekrenta, visas dėmesys tenka turėklų konstrukcijai ir laiptu pakopoms.
Metalinės konstrukcijos laiptai plačiai yra naudojami statant prabangiai atrodančius laiptu turėklus, kuriuose papuošimai būna profesionalaus kalvio vienkartiniai darbai ir kurie yra užsakomi atskirai jau suderinus visa laiptų projektą.